SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Animal Pak 44 Packs
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kur vjen puna për të rritur muskujt tonë na lind nevojë për kombinimin e duhur te amino acideve esenciale, karbohidrate, vitamina, minerale dhe antioksidantë. Vetëm Animal Pak ka gjithçka që ju nevojitet. Në çdo paketë, ju merrni një arsenal të gjerë të mbi 60 përbërësit kryesore qe ju nevoiten per trupin tuaj. Per ato sportiste ose persona që duan performancën maksimale. Trajnim me intensitet të lartë

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13649 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »