SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech 100% Ultra-Pure BCAA
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
100% Ultra-Pure BCAA është degëzuar zinxhir amino acidet, L-leucin, L-isoleucine dhe L-valin. Trupi juaj nuk mund të prodhojë amino acidet esenciale, kështu që ata duhet të sigurohen nëpërmjet burimeve të jashtme. 100% Ultra-Pure BCAA është projektuar me raport optimal 02:01:01.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13628 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »