SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech 100% Ultra-Pure Creatine
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kreatina ka një funksion të rezervave të energjisë të fosfatit në muskujve kjo jep energji për qelizat e muskujve dhe promovon rritje të pakrahasueshme në forcë dhe në masë të muskujve. Përdorimi i kreatinë është i përshtatshëm për detyrat që kërkojnë përpjekje shumë të shpejt në një kohë të shkurtër.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13619 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »