SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech Phase 8, 2 Lb
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FAZA 8 është formulë e përzier proteinash që ushqen muskujt tuaj për 8 orë. Përmban vetëm qumësht të kualitetit të lartë. Ka proteiniatë dizajnuara për tu tretur ne norma të ndryshme, duke e vënë trupin tuaj në gjendje të përsosur për riparimin dhe shërim te muskujve. Pesha e produktit është, 907gr. Me shije çokollate.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13616 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »