SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech Cell Tech 6 Lb
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CELL-TECH sjell një kombinim te karbohidrateve,kreatin dhe aminoacide L-leucin, L-valine, dhe L-izoleucine në një raport 2:01:01.Gjithashtu permban taurine dhe alanin. Jep një efekt te shpejte ne zgjerimin e muskujve. Pesha e produktit është, 2700gr.
Me shije fruta pylli.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13615 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »