SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech Mass Tech 7 LB
Çmimi :
€71.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mass - Tech është një formulë e mahnitshme e projektuar për të ofruar ushqimet që ju duhet për të patur fitime të dukshme në madhësi dhe forcë. Kjo protine krijon një mjedis metabolik që mbësht rritje në masë, duke siguruar kalori shtesë që ju mund të përdorni pas një program intensiv trajnimi. Pesha e produktit është, 3200gr.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13613 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »