SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech 100 Premium Whey Protein
Çmimi :
€86.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
100% Mass Gainer është një shtojce dietetike e karbohidrateve, proteinave dhe kreatinë, është ideale për ata që kërkojnë për të rritur peshën e tyre trupore Creatine është një amino acid qe prodhohet ne menyre natyrore nga trupi I njeriut. Pesha e produkti është, 5445gr.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13612 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »