SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muscletech 100 Premium Whey Protein+
Çmimi :
€71.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
100% Premium Whey Protein është një proteine me cilësi te larte. Proteinat e hirrës pluhur jane projektuar për ata që kërkojnë të mbajë një dietë të lartë me proteina, ndërtim muskujsh dhe forcë. Duke ofruar një përbërës kyç per ndërtimin e muskujve, ajo permban BCAA dhe glutamine. Me shije çokollate.
Pesha 2270gr.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13611 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »