SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opti-Men 90 Capsules
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vitaminat dhe mineralet janë blloqet themelore te ndertimit të trupit. Përmban 4 enzimat të Caktuar për tretje, 25 vitamina dhe minerale esenciale si dhe mbi 20 antioxidant të pasur me fruta dhe perime. Opti - Men jep të gjitha domosdoshmerit në një capsule që ju të marrë 1 në mëngjes, 1 në drekë , dhe 1 ne darke.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13608 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »