SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opti- Women 60 Capsules
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vitaminat dhe mineralet janë blloqet themelore te ndertimit të trupit. Kontribuon në nivelet e energjisë dhe imunitetit. Permban 23 Vitamina, minerale esenciale, hekur, zink dhe Kalcium. Të gjitha femrat e kane të domosdoshme te marrin nje kapsule OPTI WOMEN 1 në mëngjes dhe 1 ne darke.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13607 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »