SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Serious Mass 12 LB
Çmimi :
€86.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per ata persona që kanë nevojë për kalori shtese dhe shpesh here e kanë të vështira konsumojnë mjaft ushqime per tia arritur qellimit. Kjo proteine eshte ideale per tiu shtuar ne peshe dhe per mase muskluare. Seriors mass permban rreth 1250 kalori, 50 gram proteina,250 gr karbohidrate,25 gr vitamina dhe minerale. Si dhe glutamine e kreatinë per 1 perdorim.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13606 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »