SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Tribulus
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Efektet e Tribulusit fiziologjikisht ndihmojne stimulimin e prodhimit te testosteronit. Përmirësojnë sintezën e proteinave dhe qetesojne muskujt pas ushtrimit. Rezultatet janë një rritje në masë të muskujve dhe forcë. Ajo është gjithashtu një stimulues I sistemit imunitar.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13583 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »