SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower BCAA
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BCAA janë disa nga amino acidet më të bollshme qe gjenden në muskuj. Por në fakt BCAA përbëjnë rreth 40 % të këtyre aminoacideve esencile që gjënden në indet e muskujve, që do të thotë duke marrë shumë prej tyre, në dietën tuaj ka rëndësi të madhe. BCAA - leucin , isoleucine dhe valin - janë thelbësisht e rëndësishmeper indet të muskujve

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13582 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »