SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower No Extrem
Çmimi :
€46.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për të rritur përqëndrimin tuaj dhe për të mbajtur një mendje të qartë në të gjitha fazat e trajnimit të vështirë No Extreme përmban guarana dhe tyrosine, i cili është i njohur veprim i dobishëm për vëmëndje dhe tendosje të muskujve. NOxtreme është mbështetja ideale për çdo aktiviteti fizik i fuqishëm . Efekti i saj është ndjerë si një ndjesi shpimi gjilpërash lehtë nën lëkurë .

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13580 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »