SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce femijesh Primigi
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi: Kepuce origjinale italiane te markes se njohur italiane Primigi. Cilësi të garantuar dhe risi teknologjike! Për mbi 35 vjet Primigi mendon ekskluzivisht për mirëqenien e fëmijës në realizimin e produkteve sa me cilesore. Ecuria e produkteve të Primigi, materialet e përdorura, dhe vemendja qe i kushtohet detajeve do t'ju bejne te dashuroheni me produket e shumta qe ofron. Specifikat: Masa Nr 18

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13579 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »