SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Mass Gainer
Çmimi :
€46.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përzierje ekuilibruar me karbohidrate dhe proteina ne raportin 1 : 3 . specifike, projektuar për të mbështetur rritjen e masesmuskulare dhe forces. Per 1 porcion 100 gr ne 400 ml qumeshtme shume yndyre ,ka 600 kalori. Mund te merret 2 here ne dite ,para dhe pas stervitjes.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13577 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »