SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Pure Wey Isolate
Çmimi :
€93.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paraqet nivelin më të lartë të proteines hirre. Ne kete proteine ka % te ulet te yndyrërave dhe laktoses. Ky nivel i ulët i laktose e bën këtë produkt përkryer. Githashtu ndihmon rritjen e muskujve. Furnizimi me ideale e proteinave për të mbështetur rritjen e muskujve. Furnizim i shpejtë i karbohidrateve siguron që ju keni ushqimin që ju duhet. dhe vitaminë mix. Perfecte pas seancave intensive apo gjate seances intensive.
Pesha e produktit është, 2250g.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13576 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »