SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamer spiune e fshehur ne ore dixhitale
Çmimi :
€57.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi : Kamer spiune e fshehur ne nje ore dixhitale me alarm. Regjistron deri ne 12 ore pa nderprerje. Sensor levizje per te regjistuar vetem kur ka levizje. Idela per persona qe kane femije te vegjel dhe duan te survejojne dadon. Specifikat: Pixel: 2.0 mega pixel Kamera: 640 x 480, foto: 1600x1200 Formati Video: AVI Numri Frame: 30fps Kënd: 72 ° Ndriçim minimal: 1LUX Karte mini SD, deri në 32GB (nuk përfshihen) Ndërfaqe USB: USB1.1 / 2.0 Sistemi operativ: Win 2000 / XP / Visat 32/7/8 Kapaciteti i baterise: 2200mA Madhësia: 104 (L) x 30 (W) x 59 (H) mm / 4.09 (L) x 1.18 (W) x 2.32 (H) inç

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13573 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »