SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Power Bank
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Power Bank (karikues) universal per telefona dhe iPad. Ju sherben per te karikuar telefonin ose tabletin tuaj, sa here qe nuk gjendeni prane nje prize.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13529 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »