SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Varse me Perla te zeza dhe te bardha
Çmimi :
€43.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Varse me perla te zeza dhe te bardha te kultivuara ne ujrat e brigjeve te Paqesorit. Gjatesia e varses 121cm. Madhesia e gogles me diameter 1.1cm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13498 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »