SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Varse me gur Korali te Kuq dhe pafte sermi
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Varse me gur Korali te Kuq dhe pafte sermi. Gjatesia e varses 62cm. Madhesia pllakes 8 x 5.5 cm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13497 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »