SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower 32% Protein Bar
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi : Ideale per energji shtese dhe furnizimin me proteina.Permbajtja :242 kalori,19 gr Protein ,26gr karbohidrate,6.6 gr yndyrna.Perdorimi : Pas stervitjes ose gjate dites.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13494 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »