SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower L-Carnitine Bar
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çokollate e shijshme me 200 mg L-Carnitine dhe më pak se 115 kcal. Permban25% proteina të veshura me çokollatë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13491 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »