SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Fitness Shake
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qëllimi:per furnizimin e trupit me proteina dhe karbo,shperndahet ne organizem per 30 min. Përdorimi: pas stervitjes dhe gjate dites. Përmbajtja: në 330 ml ka: 165 kalori, 25 gr proteina,13 gr karbo,0.9gr yndyre,fiber dietike,sodium.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13479 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »