SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Fit Active L-Carnitin
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qëllimi:për furnizimin e trupit me lëngje me shumë pak kalori dhe me L-carnitine. Përdorimi: para stërvitjes,ndihmon në djegjen e yndyrave. Përmbajtja: në 500ml ka:1gr proteina dhe karbo,1gr L-carnitine. Me shije Ananasi

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13478 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »