SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Multicarbo Drink
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qëllimi: per furnizimin e trupit me karbohidrate te perzieradhe magnezium para dhe pas stervitjes. Përdorimi: 55 gr me 500 ml uje para dhe gjate stervitjes. Përmbajtja: Maldodextrine 48% ,44% fruktoze. Me shije portokalli të kuq.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13475 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »