SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Red Kick
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qëllimi: për energji dhe forcë,e ngjashme me Red-Bullin nga vlerat kalorike. Përdorimi: para dhe gjatë stërvitjes. Përmbajtja: në 15gr ka:1000 mg taurinei,96mg kafeinë me shije origjinale.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13473 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »