SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Hypermass 6000
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qellimi: per shtimpeshe,ndihmon ne stervitje intensive.Perdorimi: 2 here ne dite,75-150gr porcioni me 400 ml qumesht.Permbajtja:ne 100 gr ka: 20 gr proteina,65 gr karbo,3.1gr yndyre,2.4 fiber,vitamina,minerale dhe aminoacide.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13470 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »