SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Soya Protein
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qellimi: per rritjen e metabolizmit duke djegur me shume yndyra dhe mban muskuj me te paster.Perdorimi: 2 here ne dite,30-50gr porcioni me 300 ml qumesht me 1.5% yndyre.Permbajtja: ne 100 gr ka:377 kalori,83 gr proteina soje te izoluara,1.4 gr karbo,3.6 gr yndyre,1.4gr fibër

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13466 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »