SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Staybol
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Staybol 5 proteina të ndryshme (caseinate kalcium, hirrë proteinave, Albumine vezë, izoluar proteine soje, Proteinat e Qumështit te koncentruar ) Proteinat dhe karbohidrateve janë në STAYBOL ne raport optimal 1:1.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13461 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »