SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower CS-140
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CS-140 është një shtojce dietike që përmban proteina hirrë me aminoacide, magnez dhe kalcium . Proteina kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e mases muskulore.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13460 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »