SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Super Gainer
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Gainer furnizon trupin tuaj me proteina dhe karbohidrate për të ndërtuar masë tek muskujt. Ajo përmban komponente të ndryshme proteina të qumështit, të hirrës dhe soje. Furnizion trupin tuaj shpejt dhe për një periudhë] të gjatë me proteina esencial.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13457 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »