SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Body Shake & Shape
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Proteinë me komponente të ndryshme të proteinave të qumështit, hirrës,sojes dhe 500 mg L-Carnitine. Furnizon trupin tuaj me proteina dhe në këtë mënyrë kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e mases muskulore.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13456 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »