SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Multipower Dream AXX
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtojce dietetike që përmbajnë proteina hirrë te koncentruar, caseinate, kalcium , magnez dhe vezë pluhur të bardhë. Proteina kontribuon në rritjen dhe mirëmbajtjen e mases muskulore. Magnezi ndihmon në funksionin normal të muskujve dhe në reduktimin e lodhjes.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13455 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »