SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce Elegante per Femra
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce elegante per femra te zeza. Mall teper cilesor. Te pershtatshme per raste ose dhe per veshjet serioze te zyrave. Shume moderne dhe komode.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13243 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »