SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Xperia Z1
Çmimi :
€521.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony Xperia Z1
Rezistent nga uji në thellësi 1.5 metra për një orë e gjysmë.
Përmban: Kartë SIM , microUSB dhe microSD card.
Ekrani: HD rezolucion 1920x1080 pixel.
RAM: 2GB të plotë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13238 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »