SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Black & Decker Trapan me bateri 12V 700RPM dhe me meter lazer 12m
Çmimi :
€52.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Black & Decker Trapan me bateri 12V 700RPM dhe me meter lazer 12m. CD12CA-QW - BDM100-XJ.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13209 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »