SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje tualeti
Çmimi :
€345.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mobilje tualeti Përmasa mobiljes: 200 x 90 x 50 cm.
Finitura e suprinës: Porcelan dhe akrelik.
Materieli: MDF

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13182 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »