SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Set dyshek sfungjeri me jastëk
Çmimi :
€264.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Set dyshek sfungjeri me jastëk dhe krevat metali me zgjerim.
Përmasat: 95 x 83 x 190 cm.


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13166 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »