SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kepuce Lekure per Femra
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kepuce lekure per femra Renato Balestra. Mall italian teper cilesor. Veshje e brendshme dhe e jashtme 100% lekure. Shume te rehatshme dhe te pershtatshme per cdo mosh. Zgjedhja e duhur per veten ose per te afermit tuaj.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13242 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »