SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Mascara Twist Up The Volume
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Më shumë vëllim me furçën e re, me një kthesë të re për një efekt të dyfishtë dhe pamjen joshese. I pa përshkueshëm nga uji dhe dhuron gjatësinë. Furça e dytë u jep qerpikëve vëllimin dramatik me një vështrim shokues. Eshtë i përshtatshme për sy të ndjeshm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13125 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »