SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Fondation Healthy Mix RPK
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Foundatinta e cila vjen në 8 nuanca, Përpuethshmëri nuancash pothuajse për të gjitha lëkurat. 70% më shumë rrezatim deri në 16 orë. Terapi në bazë të frutave për një pamje të përsosur, Përbërë nga kajsia shkëlqim, pjepri hidratues, molla antioksidant, xhinxher energji. Hollësia e saj jep një rezultat të përsosur dhe natyral duke siguruar 8 orë lagështi dhe duke lejuar lëkurën të marrë frym.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13119 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »