SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotolibri
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '13
ID e produktit :
3287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nuk është nga ata librat e zakonshëm e ndoshta edhe të mërzitshëm, ku ulesh me orë të tëra dhe vetëm lexon. Fotolibri jo vetëm që ndërton kronologjinë e jetës suaj përmes fotografive, por mundëson edhe ndërtimin e një teksti shoqërues, në funksion të komentimit të asaj që shihet në foto. Mbi të gjitha, në Fotolibër, nuk kalohet koha duke mësuar shumë për të huajt, sa për vetën tuaj, familjen, shoqërinë dhe gjithçka keni kaluar së bashku, ndër vite.

Sot është koha që edhe t’i ta kesh Fotolibrin tënd.

Ndërtoje atë! Fillo nga app.fotolibriim.com/ 
Informata rreth publikuesit
Fotolibri
Prishtinë
049251642
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »