SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois BB Crem
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
8 cilësi në njëaplikim të vetëm: 16 orë qëndrueshmëri, qetësues, korigjues shumë i mirë, kundër lodhjes, kundër moshës, hidratim i vazhdueshëm, SPF 20. Bourjois BB Cream Foundation, shtyn kufijt e bukurisë duke ofruar një cilësi të re markës. Më shumë kënaqësi edhe më shumë përfitime për lëkurën tuaj. Një produkt i mirëfillt e hibrid i make-up dhe kujdesit. BB Cream themelinga Bourjois përmbush të gjitha kërkesat për një imazh perfekt.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13115 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »