SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Lipstick Rouge Edition
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Koha për të shndritur. Një buskuq i mrekullueshëm. Eshtë super i butë dhe shkrihet në buzët tuaja si një copë delikate mendafshi. Ka mbulim të gjërë ngjyrash në të cilat ju do të shndrinit pa dyshim. Cilësuar si buskuqi saten më shum se sa absolut.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13114 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »