SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Gentle Nail Polish Remover
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pa aceton. Një fshirës manikyri që është i butë për thonjët, nuk i dëmton ata vetëm i ushqen dhe i lehtë e i shpejtë për tu përdorur. Për më tepër vien në një paketim të ëmbël rozë që do dukej bukur në secilën banjo. Nail Polish Remover.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13113 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »