SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois New Kit French Manucure
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një ripërdorim që e bën manikyrin Francez një shtyllë të Bourjois dhe një simbol kreativiteti. Llaku i thonjëve për një manikyr Franceztë Bourjois : Furçë specifike për një rezultat të përsosur, Në dispozicion në dy ngjyra (shitet me pako apo vetëm) ngjyrë rozë dhe të bardhë. Pra përdoreni llakun UltraShine Rose lounge nëse doni thonj të shkëlqyeshëm deri në 7 ditë dhe përdoreni llakun Fixant Brillant sheer në se doni ti jepni një shkëlqim më të ndezur dhe ta bëni ngjyrën të zgjasë më shumë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13112 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »