SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolinë Mesi 90x90x30 cm
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavolinë Mesi Përmasat: 90 x 90 x 30 cm.
Vëllimi: 0.24 m3.
Materiali: MDF dhe xham.
Ngjyra e këmbëve: Alumin me shkëlqim.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13107 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »