SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois So Laque Ultra Shine
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një llak thonjësh me një shtrirje të gjerë që e bën të lehtë për duart tuaja të duken sa më joshëse. Pra llaku është i pasur me vinyl që e shkakton këtë shkëlqim të fortë dhe me ngjyra të ndezura që zgjasin deri në 7 ditë. Furca e dizenjuar në mënyrë speciale mundëson një aplikim të lehtë dhe të gjithanshëm të sipërfaqes së thojit duke mundësuar kështu një tharje më të lehtë të sipërfaqes në mënyrë që ju të jeni gati sa më shpejt për misionin tuaj të ardhshëm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13099 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »