SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Levres Contour
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
32898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një formulë e re e pasuruar me pigmente të pastërta. Me minerale dhe pigmente mbrojtëse të bimëve si për shembull caji i gjelbërt dhe trëndafili. Me 12 ngjyra të hijeve të ndryshme shumë intensive. Një kombinim në mes butësisë dhe udhëheqjes së duhur gjatë aplikimit dhe defenicionit të lartë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/13088 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »